Your place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Сасусаку фик

Go down

Сасусаку фик Empty Сасусаку фик

Писане  Leeteuk~ Сря 26 Яну 2011, 11:56

БЕЛЕЖКА: Фикът не е мой!
1 Глава
Сакура сънуваше него...
-САКУРА,ОТВОРИ ВРАТАТА!!!МНОГО Е ВАЖНО!!!АЙДЕ, ДЕ ОТВАРЯЙ!!!
-Е, добре Карин, идвам...-промълви мързеливо Сакура, след като стана сънено от леглото;отвори вратата и Карин влетя вътре, като светкавица а бясна мощност...
-Идвай с мен, по пътя ще ти разкажа!!!-Заповяда Карин на Сакура.-
-До...бре
По пътя Карин разказа за случилото се на Сакура-един от Акатски беше разбил Саске в битка, и той беше дълбоко ранен;не искал ничия друга помощ, освен нейната...
Стигнаха.Сакура видя Саске легнал, окървавен на земята, който със стенещ глас промълви:
-Сакура,...обичам те,...моля, те, помогни ми...
-Разбира, се-отговори момичето, след като нареди на Джуго,Суигецу и Карин да донесат някои билки и пр., за да се направи лековит крем,който ще заздрави раните и ще възвърне силите на любимия и...
Така и стана-момичето излекува раните на ченокосия ранен.Той с изправи;целуна Сакура с истинско чувство на любов(ПО УСТАТА)...Те продължиха да го правят истински;тримата съотборници на Саске ги оставиха насаме,като си пошупнаха:
-Те се обичат истински...
Дойде време на ноща, да смени деня.Джуго,Карин и Суигетсу вече бяха по палатките си.Имаше само едно свободна.Саске хвана Сакура за ръката, като я гледаше с влюбен поглед(както и тя него) и двамата се запътиха към тяхната палатка.Мушнаха се под завивките;Саске и Сакура се прегърнаха и целунаха за лека нощ.Ноща гледаше така опиянено луната, така, както двамата млади се обичаха един друг.
Следва продължение-очакавам вашите коментари- Сасусаку фик 631890 Сасусаку фик 631890 Сасусаку фик 631890

---------------------------------------------------------

1 глава-2 част
Всичко това се струваше възможно на Сакура.Тя мислеше(сънуваше), че точно това се случва,когато извенъж се похлопа на вратата:
-Сакура, отвори вратата-Наруто и Сай са!
-Добре, идвам-отговори им сънено Сакура.Отвори.
-Какво правиш още по нощница, Сакура-чан?-попита възпитано(по-точно много учудено, защото Сакура винаги пристига първа на площадката за тренировки, но сега, какво ли бе станало?)
-О, ами, сънувах едно нещо.-промълви момичето-Изчакайте ме за 2 минутки и ще дойда!
-Добре!-отвърнаха в един глас Наруто и Сай.-Наруто, какво мислиш, че е сънувала пъргавата Сакура?-попита Сай
-Де да знаехме, можеше да помогнем с нещичко.-отвърна Наруто-Чудно нещо
-О, да...-каза Сай, прекъснат от Сакура:
-Готова съм, момчета-да вървим на тренировки!
-НА ТРЕНИРОВКИ,ЛИ?!ТИ ОСЪЗНАВАШ ЛИ, ЧЕ И ТРИМАТА НЕ СМЕ ЯЛИ?!?!?!-ядоса се Наруто.
-Ей, я не ми викай!Забравих-човешко е.Нека идем в сладкарницата на Аш-там са най-хубавите закуски.
-Най-сетне!-каза Наруто, като чу търбуха(меко казано) си как къркори.Тръгнаха...Стигнаха;влязоха вътре;поръчаха;сервираха им;наядоха се;запътиха се към площадката за тренировки.
-Готови ли сте за тренировка?-попита ги Какаши Сен-сей, който отново се появи изневиделица, от нищото.
-Да, Какаши Сен-сей-кимнаха в един глас учениците му, ала наруто се просна на земята, с пълен тумбак(беше изял 3 ЧИНИИ С РАМЕН)
-НАРУТО, БЕ!!!НЕ ТИ ЛИ КАЗАХМЕ СЪС САЙ,ЧЕ ЩЕ СТАНЕ ТОЧНО ТАКА, АКО ПРЕЯДЕШ ТАКА, ТОЧНО КАКТО СЕГА?????
-Да, Сакура, но знаеш колко обичам рамена-аааххх...рамен...бебчо...
-НАРУТО!!!-изкрещяха в един глас Сай, Сакура и Какаши, защото прекъсна цялата днешна тренировка!
-Ха-ха-ха!Наруто!Забеляза ли, че това ти се лепи!Ха-ха-ха!Ще се пръсна!Клечката-Наруто сега стана Свинята-Наруто!
-Права си, Сакура-чан-отвърна Сай.
-Правилно-отвърна Какаши.
-"НАРУТО-СВИНЯТА"-ДРУГ ПЪТ!-ядоса се Наруто, но въпреки това, Какаши,Сай и Сакура бяха прави!
-Е, аз тръгвам, за да се занимавам поне с нещо друго.-каза Сакура.
-С какво?-Попита Какаши.
-С плуване.-отвърна Сакура.-Моят люби спорт.-Допълни тя.
-Добре.А ние можем ли да дойдем с теб, за да те погледаме?-попита я Какаши.
-Ама аз не таковам много добре!
-Шегуваш ли се?!Тези, които не олуват много добре не печелят медали и купи по плуване!-ядоса се Сай.
-Добре, де, идвате с мен.-съгласи се Сакура.Стигнаха до плувния басейн.Салура даде разпореждане:
-Така:Вие тримата, отивате на трибуните, които са в дясно;аз ще дойда отляво и ако искате ме гледайте.Отивам да се преоблека.
-Ама,нагоре, надолу, наляво, накъде?...-остана объркан Наруто.
-Оф, просто следвай Сай и Какаши.До после!
-До после!-отвърнаха Наруто, Сай и Какаши.Те отидоха на трибуните.Всичко изглеждаще наред там, освен едно:имаше един прекалено странен гост(зрител)-просто беше необичаен!Всъщност това беше Саске, който искаше да види уменията на Сакура във водата и да прецени дали ще му е полезна за отбора(макар, че Карин и Сакура щяха да се поскарват и позбиват от време на време...).Най-накрая Сакура излезе от съблекалните, а Наруто, Сай, Какаши и странния зрител(Саске),останаха със зяпнали усти, когато видяха женствената фигура на Сакура.Момичето се обърна към тях и с няколко знака им направи жест да си затворят устите, че да не глътнат някоя муха.(Това прозвуча смешно.)
---------------------------------------------------------------------------------------

3 глава. След като свърши с тренировките си, Сакура отиде в съблекалните, изкъпа се, а когато стигна до шкафчето(гардеробчето с лични вещи), момичето остана, като попарено, като видя кой я гледа-КАРИН!
<<Но какво ли прави тук Карин-очилин???Да не би и тя да се записва на тренировки???Ами ако тя иска да стане по-силна и от мен???И ако направи това със сила, не с упражнения, труд и умора???Добре, има само един начин да разбера.>>-помисли си Сакура и се усмихна леко дяволито.
-Е, здравей, Карин, мила, какво търсиш тук?Мога ли да ти помогна с нещо?-попита нашата хитруша.
-Ами, всъщност търсих точно теб, Сакура, мила!-отговори червенокоската.
<<Хм, май изглежда, че и госпожица "Червенокоска" си има планове.Какви ли може да са те???>>-отново се въртяха любопитни мисли из главата на розовокоската.
-Е, за какво искаш да си разговаряме двете?-попита Сакура, изгаряща от любопитство, което беше забелязано от Карин.
-По-спокойно, успокой топката малко!
-Добре.-отвърна Сакура.
-За сега се преоблечи и ще те чакаме отвънка.-кимна с отговор Крин, макар, че знаеше какви ще са следващите думите, произащи от устата на куноичето:
-Ама, Карин, как така "чакаме"?Не си ли само ти тук?!И ако неси, то тогава-кой/коя/кои са с теб?!
-Това няма значение-ти се облечи и се постарай да побързаш мъничко!
-Добре...-отговори розовокоската.В това време Карин излезе от съблекалнята, отиде при чакащият я мъж, а той и проговори:
-Е, убеди ли я да остане?
-Да, ще дойде след малко.-отговори му Карин.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ в женската съблекалня:
-Хей, Сакура, видя ли, че на трибуните имаше един човек, който те гледаше почти през цялото време?
-Да, Ишизу, видях, и на мен ми се стори странничко!-отговори момичето.Сакура започна да се облича(тук ще ви опиша дрехите, които розовокосата сладурана носеше):от шкафчето си тя извади едно розово курсажче,секси бикини, и една яка рокличка(УАУ!Секси Сакура!!!).Тя се облече, събра си останалите чаркове(това са:хавлията, чехлите, и банския костюм, който между другото беше сякаш са взети мерки от нейното съвършено тяло, с изключение на по-големичкото и чело, ама всичко останало си беше много яко!!!)Саед като се оправи, момичето излезе от съблекалнята, сбогува се с някои приятели и приятелки и стигна до коридора, където видя Карин да говори със...САСКЕ
<<Но какво ли търси той тук?!Или какво искат и двамата от мен???Леле...Незнам какво е то, но мога да го разбера само по един начин!>>
-Здравей, Саске-кън!-промълви Сакура.
-Здравей, Сакура.-кимна в отговор чернокосият.
-Е, за какво съм ви?-попита розовокоската.
-Всъщност, не можем да говорим тук.-продължи Карин.
-И от къде да съм сигурна, че няма да искате да ми сторите нещо друго?-попита Сакура, малко по малко започваща да се заинтересува от това, ба къде бият.
-Искате да говорим за нещо важно, нали?-продължи момичето.
-Да.-отсякоха Карин и Саске едновременно.
-Ех, добре, успяхте да ме заинтригувате.Да върви.-съгласи се розовокоската.Тримата тръгнаха на път.Сакура се опитваше да не изостава, но въпреки това умората малко по малко я надвиваше и Саске забеляза това.Той и обърна внимание, след което забави постепено бързината и накрая спряха под едно дърво.
-Е, Саске-кън, какво има?-попита Сакура.
-Ами, всъщност исках да се присъединиш към нашия отбор.-каза кротко черникосият красавец.
-ИСКАТЕ ДА КАКВО?!?!?!-повтори изумена и леко ядосана плувкинята.
-Чу ме.-отсече кротко Саске, сякаш искаше да я подразни малко.
-Ти в ред ли си?Май трябва да отидеш на лекар(бръм-бръм, чики-чики,куку!)!
-Не, наред съм си.
-И с какво толкова ще съм ти полезна в отбора?-попита Сакура.
-Ами, ти си лечител, което значи, че можеш да лекуваш рани и травми и освен това, уменията ти, свързани с плуването-ще бъдеш от полза.Можа само да ти помогна с обучаването с бързината.-поясни момчето.
-НЯМА ДА Я БЪДЕ ТАЗИ!!!ВИЕ СТЕ ПРЕВЪРТЯЛИ!!!АЗ СИ ИМАМ ОТБОР И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЯМА ДА ГО ОСТАВЯ!!!Намерете си друг/друга и мен ме оставете!!!
-Каквооо?!?!?!Саске, който никога не предлага на никой да се присъедини, а ти-ти...ТИ МУ ОТКАЗВАШ?!?!?!МАЙ ТИ СИ ТАЗИ, КОЯТО СИ ПРЕВЪРТЯЛА, ЗА ТАКАВА ИЗКЛЮЧИТЕЛНА ВЪЗМОЖНОСТ!!!Егоистка.
-Ето едно от нещата, заради които не искам да сме в един отбор.-каза леко подигравателно Сакура.Саске усещаше накъде бие тя, след което се появи широка усмивка на лицето и на двамата, с изключение на Карин, която не схващаше.
-Ама, какво се гледате???Ало!!!Някой ще ме светне ли?
-Тя не иска да бъде в отбор с теб, защото може би, ще се избиете.-каза през смях Саске.
-САКУРА...
-Да.-отговори Сакура на Карин.<<Ха-ха-ха!Колко е глупава!Та как изобщо има такава способност(да усеща уждите енергии и чакри)???Чудя се как ли?>>-помисли си розовокостата, поглеждайки чернокосия, като се подсмихваха един на друг.--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Последната промяна е направена от Lee Jun Ki ga suki^^ на Сря 26 Яну 2011, 12:14; мнението е било променяно общо 1 път
Leeteuk~
Leeteuk~
Admin~ Jungsuholic

Име : Сезен
Female Мнения : 540
Репутация : 5

Върнете се в началото Go down

Сасусаку фик Empty Re: Сасусаку фик

Писане  Leeteuk~ Сря 26 Яну 2011, 11:57

4 глава.
-Нямам намерение да влизам в отбора ви.Чао!-довърши Сакура и тръгна към дома си.По пътя си тя видя каква красива гледка се разкрива пред очите и-красиво напъоилите вишневи, праскови, сливови цветчета и още много други, сякаш се усмихваха на всеки, със своята невинна усмивка (сори, ама не можах да подбера други думи-просто туй ми идеше на главата.).
<<Леле!Каква карасота!А аз си мислех, че...не, няма значение!>>-помисли си розовокоската.Скоро стигна до дома си.Веднага захвърли чанатата си (в която и бяха принадлежностите за плуване-бански, плувната шапка, плувните очила, дъската и прочие.), преоблече се и се мушна под завивките на леглото си.Неусетно мина времето и Сакура заспа.
Изведнъж някакъв шум събуди момичето, а то скочи на крака,изплашено почти до смърт.
<<ЧУДОВИЩЕ?!?!?!Може би е ПРИЗРАК?!?!?!>>-помисли си Сакура.
-Кой е там?!?!?!Излез и св покажи!Ако ли не, ще прибегна до друго, спешни мерки(ооо,Сакура в дейстие!Яко!хД)!
Изведнъл, нещо се показа изпод леглото.То се изрази точно:
-Бау?!?!?!
-Ъх?!Ама...ти...куче...Оу,толкова си сладък...СЛАДЪК?!ПОПРАВКА!!!Тя е СЛАДКА, защото е МОМИЧЕ!-поправи се розовокоската.
-Оу, а...ъм...какво ще кажеш да те кръстя Мелъни?
-Бау!-кимна в отговор кученцето.А колко сладка физиономийка имаше...
-Добре, Мелъни, а сега-да си лягаме, защото утре съм на училище, а и имам две тренировки-по плуване и...с Наруто, Какаше и Сай, с една дума-СКУКА...Уаааа...-прозя се момичето, след което настани Мелъни на другата възглавница (на леглото), след което и тя се мушна.Не след дълго и двете заспаха.
Дойде сутринта.Сакура и Мелъни още спяха, но...нещо ужасно ги събуди-БУДИЛНИКЪТ,който казваше, че вече сладката дрямка свърши!!!Момичето хвана тракащата джунджорийка, след което я запрати в стената, а от там...се чу звук, който наддига и звука на ТРАКТОР!!!Сакура и Мелъни веднага скочиха от леглото.Момичето съблече нощницата си, след което отиде да си вземе душ.Привърши, върна се, преоблече се в училищната си униформа, след което взе Мелъни в ръце, и от там право в кухнята ,за да закусят.След 20 минути бяха готови.Сакура остави Мелъни вкъщи, след което се запъти към ада, който дава знания(даскалото!!!).Очакваше я дълъг, дълъг ден, преизпълнен с приключения, изненади и нови, невиждани до сега емоции.
Следва продължение...
Leeteuk~
Leeteuk~
Admin~ Jungsuholic

Име : Сезен
Female Мнения : 540
Репутация : 5

Върнете се в началото Go down

Сасусаку фик Empty Re: Сасусаку фик

Писане  Leeteuk~ Сря 26 Яну 2011, 11:58

5 глава
-Такам...-рече си Сакура-Гримче-готово!Прическа-готово!Ами накити???Готово!Леле!Трябва да отделяш време на визията си, човеко!Без визия няма живот!!! Сасусаку фик 659188 Сасусаку фик 659188 Сасусаку фик 659188 Е,време е да тръгвам, Мел(така викаше розовокоската на кучето си).Тя кимна в отговор:
-Бау! Сасусаку фик 787605
-Да, но ще трябва да останеш тук, защото аз отивам в АДА!!!-ДАСКАЛОТО!!!Блак!!!Скука!!!Мамо...как не им омръзва на тез хора да преподават там???Ама...оф.Ай, тръгвам.Чао, Мел!-каза Сакура(по-точно промърмори) и се запъти към училището.-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
По пътя се разкри чудна гледка пред очите на момичето-напъпилите алени цветчета на дърветата, някои от цъфнаките цветя и прочие.
-Е, как ми ги мерна окото, ама сега не мога да ви взема, сладурчета(цветята)!Е,чао и на вас, но съвсем скоро ще се върна!!!Усмивка се появи по лицето на момичето.То бе вдъхновено от красотата, която природата е създала-да и се ненарадваш!!!---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Хм, наблизо е.Да я пресрещнем ли?-попита Карин.
-Не, достатъчно изненадана ще бъде, когато ни види.Да я оставим!-отговори и Саске.---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
След малко, Сакура вече беше в училището.Запъти се към кабинета, в който се водеше изобразителното изкуство(рисуването хД), защото знаете-първия час.
-Е, ученици, посрещнете новото попълнение.Ето ги и тях-Карин и Саске.
Сакура остана със зяпнало чене до пода(мамо...хД).А-разбира се, Карин не дочака и секунда, когато взе да се усмихва лукаво.
-Саске, седни до...ъм....ъъъ...Седни до Сакура(ооо, кеф майна!!!хД).
-КАКВО?!?!?!ТОЙ ДО МЕН?!?!?!НЯМА НАЧИН,ГОСПОДИН КАКАШИ!ПРОСТО НЯМА ДА Я БЪДЕ!!!
-Тъй ли???-надигна си едната вежда учителя.
-Ъ,ъммм, не, да седне до мен-каза плахо момичето, след като разбра какво намеква нейния даскал.
-Ами ти Карин???Ам...ъ-ъ!Ъм...Да.Карин,мила, ти седни до Сюигецу-ето там е.
-МОЛЯ?!?!?!ДО ТОЯ АКУЛЧО?!?!?! Сасусаку фик 442560 Сасусаку фик 442560 Сасусаку фик 442560 Сасусаку фик 442560 Сасусаку фик 442560 Сасусаку фик 442560 НЯМА ДА ГО БЪДЕ!!!
-А?!?!?!ТИ ПЪК К'ВА СИ?ЧЕРВЕНОКОСАТА ОЧИЛАТКА,А???
-мери си приказките!!!
-И двамата си мерете приказките!-ядоса се Какаши.-Сядай, Карин!ТОЧКА!ЗАПОЧВАМЕ ЧАС!И така-ученици, имам нещо да ви съобщя.Ще има конкурс по рисуване, на тема "Моят съученик".Колко от вас ще учавстат?
Сакура,Темари и други вдигнаха ръцете си, като знак, че са съгласни да учавстват.
-Добре, записвам ви, но няма отписване!!!
-Добре, господин Какаши!!!-кимнаха 9-токласниците.
-О, забравих-ще трябва да нарисувате точно този/тази, който/която стои до вас!
-КАКВО?!?!?!-реагираха някак си...незнам...а-агресивно!Особено Сакура-тя трябваше да нарисува САСКЕ!
-Ох, леле мале...-удариха се по челата едновременно и Сакура и Карин.
Саске и Сюигецу бяха доволни, защото така щяха да опознаят и да се сближат със своите съученички.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
След като изпълниха дадената рисунка(по дадената тема, ама-туй е за часът, не конкурса!!!хД),звънецът би.Сакура сие оправи и взе дневника.
-Уффф,чужди езици(беше следващия час).Гадост... Сасусаку фик 519416 Сасусаку фик 519416 Сасусаку фик 519416
-Какво има?-попита я Саске.
-Нищо, просто нищо!-сопна му се Сакура, влизайки в кабинет номер 1914(се едно годината, в която е потънал Титаник хД)
Leeteuk~
Leeteuk~
Admin~ Jungsuholic

Име : Сезен
Female Мнения : 540
Репутация : 5

Върнете се в началото Go down

Сасусаку фик Empty Re: Сасусаку фик

Писане  Leeteuk~ Сря 26 Яну 2011, 11:58

6 Глава.
-Нищо, проато нищо!-сопна му се Сакура, влизайки в кабинет номер 1914 (все едно годината, в която е потънал Титаник хД).
-Е, добре.-отговори чернокосият, гледайки с погледа "Тея не вървят при мен!"
<<Ама на мене ми се струва, че е нещо!>>-си помисли, след което и той влезе в стаята.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-Какво има, Сакура?Не изглждаш много добре (в добро настроение) днес!Случило ли се е нещо?-попита хината.
-Не, Хината.Просто станах със задните части на горе(е, да бъде изразено по-меко, а не направо г**а!хД).---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Зън!Зъъън!ЗЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪН!-изби звънеца за начало на часа.

-Добро утро, ученици!-поздрави даскалицата.

-Добро утро, госпожо Миа!-кимнаха в отговор тийнейджърите.

-Такам, да видим.Днес ще изпитам ...

Аха!-номер 19-Наруто Узумаки!Наруто, идвай насам!

-Ама аз...такова... не съм учил...и не съм добре в испанския език!

-Нищо, все ще знаеш нещо!11-токласник не може да зацепи!И без това ще те изпитам на 2 думички-не е кой знае какво!

Е, хайде, кажи ми как е числото 5 на испански.

-Ами...binko?(бинко?-аз изучавам испански, ето от къде зная думите, които ще видите след малко.хД)

-Аргх!Cinco, cinco(синко), бе Наруто(оле, тая даскалка, все едно е Тсунаде!).Добре, това не го знаеш.Пребори се поне за 3-ка, като и кажеш как се произнася...ъм...пари!


-Ъъъъъъъ....амммм....honey(е, тва ве4е е мед на англ.език.Оф, кат казах туй...тая наща даскалка-пенсионерка, по инглиш, маправо е ужас!-теб да те закачат, да се обърнеш да им кажеш да спрат и тя ти вика кат за световно!!!)???




Настъпи огромен смях между учениците.Обстанвката се успокои и тогава беше ред за конското на Тсунаде-2.

-НАРУТОООО!!!БЕЗМОЗЪЧНО СЪЩЕСТВО, ТАКОВА!КАЗВА СЕ MONEY-СЪ
ЩО КАТО В АНГЛИЙСКИЯТ ЕЗИК!Двойка за цялата седмица по испански!!!

-Неееееее!!!....-разсърди се Наруто.

-Ха-ха-ха!-отново се изсмяха неговите "приятели", но с някои изключения.

-Добре, ученици, взимаме новите думи.Препишете от дъската:

Trabajo en clase(рацота в клас.Който иска превода на думите, да ме потърси по скайпа и ще му дам превода.хД):
-belleza(бейеса)

-beber(бебер)

-la fresa(ла фреса)

-el helado(ел еладо)

-comer(комер)

-cantar(кантар) и много други.

-А сега, ученици, образувайте ми изречения с тези думи.-каза Миа...

Следва продължение, но преди това, знаете-МИС И МИСТЪР КОМЕНТАТОР са(сте) наред!!!
Leeteuk~
Leeteuk~
Admin~ Jungsuholic

Име : Сезен
Female Мнения : 540
Репутация : 5

Върнете се в началото Go down

Сасусаку фик Empty Re: Сасусаку фик

Писане  Leeteuk~ Сря 26 Яну 2011, 11:59

7 Глава.

-А сега, образувайте ми изречения с тези думи!Каквото ви остане-за домашна!-каза Миа...

-Зъъъррр!!!-изби звънецът.

Сакура стана, събра си учебниците, прибра ги в чантата си и тръгна към стая номер 499-кабинетът по химия.Момието си мрънкаше нещо под носът и не усети как Саске я настигна.

-Сакура, какво ти става днес?

-Ами, щях да те попитам същото. А, и-как толкова бързо се загрижи за мен? Та ти ме остави през ноща, сам-сама на студа, с едно мижаво и изтъркано "благодаря".-отговори му тя с въпрос.

-Не, просто любопитство(да бе да! хД)!

-Виж, Саске, това не е 13- годишната хлапачка, хлътнала по теб, която те кани на срещи, аз пораснах, разбери го!-развика му се тя.

-Д-д-добре.-отговори й той.

Зър!Ззъърр!!Зззъъъррр!!!-отново изби звънеца.Учителката влезе в стаята.

-Такам, без поздрави и команди, направо преминаваме към работата.Виждам, че днес имаме нови попълнения в класа. Но, да не се заплесваме!Виждате епруветките, които са пълни с някои химични елементи.Ще ги смесите, до получаването на розова течност в една от тях. Приятна работа!

-Ъм, Сакура, помогни ми малко!-подшушна й Саске.

-Уф, просто е-смесваш това и това...

-Чук-чук! Може ли да вляза(ама вече влезнахте! хД)?

-Добър ден, господин Какаши!-поздравиха гимназистите.

-Добър ден и на вас!-отвърна им учителят.Тук съм за 2 минутки, за да кажа нещо на новите попълния.Такам-Саске, ти ще живееш в квартирата на Сакура, за сега.-от както розовокоската чу това, изля целият химичен елемент, в епруветката с другия. И изведнъж...

БББАААМММ!!!!!!!

Това беше доста оглушително "Бам"!-чинът, на който стояха Сакура и Саске, целият се оцвети в розово, а всички останали започнаха да се смеят.

Какаши се направи, че не е чул и видял нищо, след което продължи мисълта си:

А карин, във тази на Сюигетсу.-изведнъж, както си дъвчеше дъвката и надуваше балони, след като чу "изказването" на учителят, продължи да издиша, като за последно и...балонът стана толкова голям, че ...

експлодира, като някоя атомна бомба!!!(е, не точно...).Всички прихнаха да се смеят, защото почти всичко беше омацано в дъвка.

Неусетно мина денят и стана време всички да се прибират.

По пътя си, Саске и Сакура започнаха да се дразнят:

-Ей, ако не беше ти, сега нямаше да приличам на момиче!-извика й Саске.

-Какво исакш, бе амеба, такава?Та аз приличам на Барби!-отговори му тя.

-Барби!

-Момиче!

-Барби!

-Момиче!
Двамата неусетно стигнаха до къщата.

-Трябва да се изкъпя!Пффф!-измрънкоти Сакура.

-Ами аз?Аз също трябва да го направя!Няма да стоя мръсен!-раздразни се Саске.

-Ох, добре, но аз съм първа!

-Ще видим-кой превари, той завари!

-Облог?-попита куноичето.

-Облог.-отговори й чернокосото...
Leeteuk~
Leeteuk~
Admin~ Jungsuholic

Име : Сезен
Female Мнения : 540
Репутация : 5

Върнете се в началото Go down

Сасусаку фик Empty Re: Сасусаку фик

Писане  Leeteuk~ Сря 26 Яну 2011, 12:00

Да видим, ти ще ми дадеш да се изкъпя първа, а аз ще ти позволя малко преди да изляза (например 5 минути), ти да влезеш при мен…-изрече допълнително Сакура, увивайки единият си крак около бедрата на момчето, което за него беше някак си… прекалено възбуждащо, но се въздържа, за което му трябваха 2-3 минути, а докато Саске се усети… ох, мамо… розовокосото кунойчи беше влязла под душа. Но тя си имаше специален вкус, дори по (ъх, а…нямам много богат речник…) козметиката, използваща се в банята: за специални случаи, по мъжките вкусове (ако се налагаше да остават мъже в дома й), тя бе избрала комплекта за мъжка грижа „ Малиция”. По нейният си каприз (тя попринцип си беше суеверно момиче, де) , по нейният любим плод, Сакура си избираше грижа от глава до пети: кремове, ексфолианти, спрейове за след душ и прочие, докато не се стигне до пръстите на краката (майко, тука падат яки пачки, па не си представям големината на помещението, дето я съхранява таз химия, която „помага” за черни точки, разширени пори, кръгове под очите и т. н.)…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..




След като и Саске се изкъпа (което в интерес на истината беше дългичко-около 1 час, покрай всиките тея козметики), свари Сакура, изпънала се на леглото си, спяща, като, като… не ме карайте да го казвам…е, добре, де-КАТО НАРУТО!!! (въй, въй, въй- сигурно и краят на света да дойде и динозаврите няма да я събудят!!!)
-Пфффхахаха!-изсмя се като малко дете Саске.-Значи вече си заспала? Ами, ще те накарам да не можеш да го направиш повече!-допълни, с devile smile ^_^
……………………………………(на сутринта)………………………………………..



Сакура се събуди към 8 часа, а като видя до нея полу-голият спящ Саске, познайте какво се случи (йей, нали познах-креватно джудо,а,а,а,а?)………………………………
-



АРГХХХХХХХХХХХХХХХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!САСКЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ?!КАКВО ПРАВИШ ТУК?!И ТО САМО ПО ХАВЛИЯ( лека червенина се появи по страничките на Сакура)?!КАКВО Е СТАНАЛО СНОЩТИ?!?!?!



-Хън?-попита Саске, макар че отлично знаеше какво ставаше въпрос.-Не си ли спомняш?-допълни той, вече едва сдържащ смеха си.



-К’ВО?!Я НЕ СИ ИГРАЙ С МЕН И МИ КАЖИ ИСТИНАТА, ИЛИ ЩЕ…



-Или ще какво?-попита я саске, след което я издърпа точно под себе си, готов да направи нещото, което всички чакат от много време, но това се оказа грешка…много, много голяма грешка,за … неговите долни главички (топчиците…)




-УАУАУАУА!!!ААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!Т’ВА БОЛЕШЕ СТРАШНО МНОГО!!!!!!КАК МОЖА-започна да се превива от болка горкичкият Саске




-Хн, това, което трябвапе-хахаха!-кикотеше се Сакура, та чак се напикаваше в гащите си…-та да знаеш, друг път да не ме вкарваш в такава депресия, защото чесно ти казвам, то тогава ще ти се случи случка!-допълни тя.




-Хън, тогава ще правя обратното на това, което ти ми заповядваш.-започна да я дразни чернокосото.




-Какво?! Ах ти…




Малък, жалък,…

БЕЗПОЛЕЗЕН КЕЛЕШ, ТАКЪВ, ВЪРНИ СЕ ТУКА, ДА ТИ СМАЧКАМ ФАСОНА!!!викаше, та са късаше от раздиране на гърлото крясъци.



-Брей, не може ли да си запазя личицето хубаво? После няма да имам фенки!-отново

започна с бодалкането Саске.
И така, след няколко часова „разходчица”, Саске се запъти към къщата на Сакура, защото тя се беше отказала да го гони, ни си имаше и причина за това.


Вижте я:
Както чернокосият си отвори входната се чу едно „СКЪС!” , след което в огромно

количество една кофа, на която съдържанието и беше като на дъвка, се изсипа по всеки


ъгъл на тялото на Саске. Чу се един много, много проницателен вик:


-САКУРАААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



-Хи-хи-хи!Значи се хвана в капанчето ми, нали???


- КАК МОЖА?!?!ЕЙ СЕГА ЩЕ ТЕ…-една възглавница се заби в главата на Саске и го
- повали на земята, а той падна по дупе.-Тъй ли значело? А пък аз ти обявявам бой с храна!-предизвика я.



След дълго време замеряне с възглавноци, чаршафи и храна, в къщата цареше пълен безпорядък
Leeteuk~
Leeteuk~
Admin~ Jungsuholic

Име : Сезен
Female Мнения : 540
Репутация : 5

Върнете се в началото Go down

Сасусаку фик Empty Re: Сасусаку фик

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите