Your place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My ~Super Girl~

2 posters

Go down

My ~Super Girl~ Empty Re: My ~Super Girl~

Писане  International Stalker Пет 07 Окт 2011, 17:22

Bwahahaha *истеричен смях* аах, тва уби XD Време за обиколки из мола~

    Маги: Нарушено правило №9 от правилата за раздел "Fanfiction":
    9. Мнения от рода на "Много е хубаво" "Страхотно" "Чакам още" се считат за СПАМ. Потребителя получава само едно предупреждение и след това мненията му се трият без предупреждение. Ако не можете да измислите нещо по-дълго от две думи, тогава НЕ коментирайте!
International Stalker
International Stalker
Глобален модератор

Име : Ширин.
Female Мнения : 109
Репутация : 5

http://lawrain.tumblr.com/

Върнете се в началото Go down

My ~Super Girl~ Empty Re: My ~Super Girl~

Писане  the eternal kid. Пет 07 Окт 2011, 17:55

    My ~Super Girl~ 887750
    Итък и Хичули само как нахално се промъкнаха в стаите. Ох, не мога да им се начета на щуротиите. My ~Super Girl~ 887750 А мениджъра само се чуди как да се отърве от всички. My ~Super Girl~ 887750
    Охх, тази принцеса, толкова много ме издразни. Ужасна лигла... и нахална на всичкото отгоре. Да имам една такава до мен, няма да мога да си задържа ръцете до тялото. Ужас. My ~Super Girl~ 815352
    Хахахахха, double date~ My ~Super Girl~ 407932 Никога със Сея там, както вече разбрахме. My ~Super Girl~ 887750 Охх, хубаво ще е така да ме обърка някой за приятелката на Хичули~ Щастлива ще съъм~
    И Шаро, как може да не донесе подаръци??! *цупи се възмутено* Къде се е чуло и видяло такова нещо?? Нее, така не може. Трябва да бъде наказана!! My ~Super Girl~ 922162
    Ааа, нямам търпение да разбера какво ще стане нататък. Много ми е интересно как точно ще опишеш Чан Ин Сънг. Характер и всичко. И какво ще стане, след като тя се появи. Ааа, не мога да чакам.

Много муза за напреед~
the eternal kid.
the eternal kid.
Писател

Име : Маги
Female Мнения : 630
Репутация : 10

https://fanfictionbg.catsboard.com/

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите