Your place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My drawings.. [пълна излагация!]

3 posters

Go down

My drawings.. [пълна излагация!] Empty My drawings.. [пълна излагация!]

Писане  Cocoa_girl Вто 11 Окт 2011, 18:23

Това, което ще видите е пълен нокаут на изкуството! Предупреждавам предварително, че не е за хора със слаби сърца! My drawings.. [пълна излагация!] 887750

Инчето ;д

Конанка

Шарингана ми =^w^=

Вики Морган

Олигофренщина :D

Иво
Слъгхорн


Мими Станфорд

Тоби

Титаник!!! :Д
Cocoa_girl
Cocoa_girl
Модератор

Име : Светлозара
Female Мнения : 137
Репутация : 3

Върнете се в началото Go down

My drawings.. [пълна излагация!] Empty Re: My drawings.. [пълна излагация!]

Писане  Leeteuk~ Вто 11 Окт 2011, 18:34

Хареса ми най-много , че са цветни защото аз винаги драскотя черно бяло ^.^ Шарингана ти малко сплескан обаче :Д , и само с две топчета.. иначе вичко тотално ме кефи ^.^ Продължавай така.. шариш ми очичките ^^
Leeteuk~
Leeteuk~
Admin~ Jungsuholic

Име : Сезен
Female Мнения : 540
Репутация : 5

Върнете се в началото Go down

My drawings.. [пълна излагация!] Empty Re: My drawings.. [пълна излагация!]

Писане  Cocoa_girl Вто 11 Окт 2011, 18:36

Мда сплескан ама за часа по Английски това успях да направя My drawings.. [пълна излагация!] 887750 И е с две топчета понеже съм Учиха в начална степен ;д А и ме мързеше да рисувам още топчета My drawings.. [пълна излагация!] 99614 My drawings.. [пълна излагация!] 887750 My drawings.. [пълна излагация!] 887750
Cocoa_girl
Cocoa_girl
Модератор

Име : Светлозара
Female Мнения : 137
Репутация : 3

Върнете се в началото Go down

My drawings.. [пълна излагация!] Empty Re: My drawings.. [пълна излагация!]

Писане  the eternal kid. Вто 11 Окт 2011, 19:19

    Аз съм на друго мнение. Наистина е добре, че ги оцветяваш - аз отдавна зарязах цветното рисуване, не се разбирам с цветовете. Това придава някакъв живот на твоите рисунки, но нищо повече няма в тях. Имам в предвид, аз си представям всичко цветно без цветове и твоите рисунки ми се виждат... не както трябва. Не мога да го обясня.
    Първо - линиите ти са криви.
    Второ - самата композиция не ти е наред.
    Трето - формите на някои рисунки не са добре оформени.
    Не знам дали си рисувала по въображение - ако е така те поздравявам - или си ги прерисувала, но ти казвам, че имаш още много работа. Като за начало, започни да използваш по-мек молив, с който да рисуваш. Предполагам, че използваш 2H, H или HB?? Което и да е - не го използвай за рисуване. Всичко що има H в него е буквално дърво. графита е прекалено твърд за рисуване. Може да използваш HB когато правиш натюрморти. За човешко тяло препоръчва от B нагоре. С по-меките моливи се получава по-добре. Освен това ти оцветяваш и цвета закрива очертанията и така става неприятно за гледане. Ако линиите ти са по-видими ще се получава по-добре.
    Освен всичко това... Браво! Ако продължаваш да рисуваш и да се упражняваш съм сигурна, че ще се подобриш много!
the eternal kid.
the eternal kid.
Писател

Име : Маги
Female Мнения : 630
Репутация : 10

https://fanfictionbg.catsboard.com/

Върнете се в началото Go down

My drawings.. [пълна излагация!] Empty Re: My drawings.. [пълна излагация!]

Писане  Cocoa_girl Сря 12 Окт 2011, 10:58

the eternal kid. написа:
    Аз съм на друго мнение. Наистина е добре, че ги оцветяваш - аз отдавна зарязах цветното рисуване, не се разбирам с цветовете. Това придава някакъв живот на твоите рисунки, но нищо повече няма в тях. Имам в предвид, аз си представям всичко цветно без цветове и твоите рисунки ми се виждат... не както трябва. Не мога да го обясня.
    Първо - линиите ти са криви.
    Второ - самата композиция не ти е наред.
    Трето - формите на някои рисунки не са добре оформени.
    Не знам дали си рисувала по въображение - ако е така те поздравявам - или си ги прерисувала, но ти казвам, че имаш още много работа. Като за начало, започни да използваш по-мек молив, с който да рисуваш. Предполагам, че използваш 2H, H или HB?? Което и да е - не го използвай за рисуване. Всичко що има H в него е буквално дърво. графита е прекалено твърд за рисуване. Може да използваш HB когато правиш натюрморти. За човешко тяло препоръчва от B нагоре. С по-меките моливи се получава по-добре. Освен това ти оцветяваш и цвета закрива очертанията и така става неприятно за гледане. Ако линиите ти са по-видими ще се получава по-добре.
    Освен всичко това... Браво! Ако продължаваш да рисуваш и да се упражняваш съм сигурна, че ще се подобриш много!

И кака все ми казва да използвам по мек молив, но в цялата къща няма и един такъв, в книжарницата до училище също няма, а мама отказва да ми купи.. My drawings.. [пълна излагация!] 35633 А за рисуването още от 3 годишна рисувам, но някъде като станах на 10 съвсем го зарязах и сега започвам отначало с великата мисъл да стана дизайнер на Big Bang, SHINee, MBLAQ, F(x) , 2NE1, SNSD и т.н. Също може да правя и анимета. За това захванах отново рисуването макар и с голям мързел. Ииии всичко е по въображение и взъхновяване от уроците по История и География, също и от някои учители.
Cocoa_girl
Cocoa_girl
Модератор

Име : Светлозара
Female Мнения : 137
Репутация : 3

Върнете се в началото Go down

My drawings.. [пълна излагация!] Empty Re: My drawings.. [пълна излагация!]

Писане  Leeteuk~ Сря 12 Окт 2011, 16:12

Cocoa_girl написа:
the eternal kid. написа:
    Аз съм на друго мнение. Наистина е добре, че ги оцветяваш - аз отдавна зарязах цветното рисуване, не се разбирам с цветовете. Това придава някакъв живот на твоите рисунки, но нищо повече няма в тях. Имам в предвид, аз си представям всичко цветно без цветове и твоите рисунки ми се виждат... не както трябва. Не мога да го обясня.
    Първо - линиите ти са криви.
    Второ - самата композиция не ти е наред.
    Трето - формите на някои рисунки не са добре оформени.
    Не знам дали си рисувала по въображение - ако е така те поздравявам - или си ги прерисувала, но ти казвам, че имаш още много работа. Като за начало, започни да използваш по-мек молив, с който да рисуваш. Предполагам, че използваш 2H, H или HB?? Което и да е - не го използвай за рисуване. Всичко що има H в него е буквално дърво. графита е прекалено твърд за рисуване. Може да използваш HB когато правиш натюрморти. За човешко тяло препоръчва от B нагоре. С по-меките моливи се получава по-добре. Освен това ти оцветяваш и цвета закрива очертанията и така става неприятно за гледане. Ако линиите ти са по-видими ще се получава по-добре.
    Освен всичко това... Браво! Ако продължаваш да рисуваш и да се упражняваш съм сигурна, че ще се подобриш много!

И кака все ми казва да използвам по мек молив, но в цялата къща няма и един такъв, в книжарницата до училище също няма, а мама отказва да ми купи.. My drawings.. [пълна излагация!] 35633 А за рисуването още от 3 годишна рисувам, но някъде като станах на 10 съвсем го зарязах и сега започвам отначало с великата мисъл да стана дизайнер на Big Bang, SHINee, MBLAQ, F(x) , 2NE1, SNSD и т.н. Също може да правя и анимета. За това захванах отново рисуването макар и с голям мързел. Ииии всичко е по въображение и взъхновяване от уроците по История и География, също и от някои учители.

За аниме и други композиции на тялото, където ще можеш да дизайнерстваш дрехи ти препоръчвам да влезеш в една голяма книжарница и да потърсиш спец манга книга за рисуване- там всичко е обяснено много добре и разбираемо, така че до няколко опита да го успееш ^^ Ще ти помогне много- аз оня ден зърнах в манга раздела ама 15 евро не ми се даваше, като се има впредвид , че не съм рисуваш-маниак :Д
Leeteuk~
Leeteuk~
Admin~ Jungsuholic

Име : Сезен
Female Мнения : 540
Репутация : 5

Върнете се в началото Go down

My drawings.. [пълна излагация!] Empty Re: My drawings.. [пълна излагация!]

Писане  Cocoa_girl Съб 15 Окт 2011, 12:37

Cocoa_girl
Cocoa_girl
Модератор

Име : Светлозара
Female Мнения : 137
Репутация : 3

Върнете се в началото Go down

My drawings.. [пълна излагация!] Empty Re: My drawings.. [пълна излагация!]

Писане  Leeteuk~ Съб 15 Окт 2011, 18:22

Личи си, че са стари - върнаха ме към детските ми години... Но ми хареса много с @ и сърцето беше много оригинално ^.^
Leeteuk~
Leeteuk~
Admin~ Jungsuholic

Име : Сезен
Female Мнения : 540
Репутация : 5

Върнете се в началото Go down

My drawings.. [пълна излагация!] Empty Re: My drawings.. [пълна излагация!]

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите