Your place
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Саске и Сакура-Love Story

Go down

Саске и Сакура-Love Story Empty Саске и Сакура-Love Story

Писане  Leeteuk~ Пет 21 Яну 2011, 15:46

1 глава
Една сутрин Сакура се събуди и осети, че нещо не е както трябва. Тя стана и се оправи. Тъкмо щеше да тръгва към мястото за тренировки и чу как някои чука на вратата. Беше странно, с Наруто и Сай се бяха разбрали да се чакат пред академията в 10:00 часа. “ Кои ли може да е ? “ помисли си тя.
Когато отвори вратата момичето остана в шок. Това не бяха Наруто или Сай или който и да било, беше Саске.
- Саске-кън ... какво правиш тук?-прошепна Сакура.
- На теб на какво ти прилича? Чакам да ми отвориш.-отвърна студено тои.
- Имах предвид какво правиш в Коноха и къде е отбора ти?-продължаваше да задава въпроси тя, когато го хвана за ръката и го дръпна за да влезе вътре, защото всички минувачи ги зяпаха.
- Точно заради това съм тук. Ти и Наруто трябва да ми помогнете да спася отбора си от Акатски.-отговори Саске, като притисна Сакура към стената.
- Мммм... такова....-Сакура се изчерви и се опита да избегне погледа му.-за това... трябва да говорим с Хокагето.
- Добре да вървим тогава.-каза Саске и се наведе леко напред. Той притисна нежно устните си към неините. Сакура отвори широко очите си в шок, но видя, че неговите бяха затворени. Тогава той облиза долната и устна молейки за пространство. Тя отвърна на молбата му и и отвори устата. След няколко минути те се разделиха.
- Мммм... Саске-кън... мисля,че трябва да вървим.-прошепна тя.
- Аха.-съгласи се момчето виждаики, че момичето пред него се е изчервило.
Те излезнаха от къщата на Сакура и тръгнаха към офиса на Хокагето. Докато вървяха никои от тях не проговори. Когато стигнаха Сакура почука на вратата. От отвътре се чу гласа на Цунаде:
 Влеез.
Сакура отвори вратата и те влезнаха. Когато Цунаде видя Саске се усмихна леко.

2 глава
 Саске-кън се е върнал за да ни помоли да му помогнем да спаси отбора си от Акатски.-обясни Сакура
 Радвам се да те видя Саске.-рече Хокагето.
 Е?-подкани я Саске.-Може ли?
 Добре! Наруто, Сакура и Сай ще ти помогнат. Тръгвате утре сутрин. Кажете на Наруто и Сай.
Саске и Сакура кимнаха за да я оверят, че са я чули и разбрали.
Те излезнаха от офиса и се насочиха към академията.
 Саске-кън сега трябва да кажем на Наруто и Сай, че утре имаме мисия.-напомни му Сакура.
 Аа.-съгласи се Саске.
Те вървяха в тишина и когато стигнаха до академеята видяха, че Наруто и Сай са вече там.
 Наруто, Сай утре сме на мисия.-каза им розовокосото куноичи.
 ТЕМЕЕ...Върнал си се.-викна Наруто.
Сакура им разказа какво е станало като им спести това, че Саске я е целунал.
 Аз отивам да си събера багажа.-каза Наруто.
 Аз също.-съгласи се Сай.
 Чао!-сбогува се Сакура.-До утре!Ще се чакаме тук в 09:00часа.
 Добре!-съгласи се Сай.
 Толкова рано?!-размрънка се Наруто и си получи злобен поглед от страна на Сакура. Наруто потрепери и се съгласи:
 Д-добре...няма проблем просто се шегувах.
Саске и Сакура тръгнаха към къщата на Сакура. Когато стигнаха Сакура отключи вратата и погледна Саске. Той стоеше на няколко сантиметра от нея.
 Може ли да остана при теб тази вечер?- попита чернокосия тинейджър.
 Разбира се, че може. Влизай.-отвърна Сакура.
Сакура хвана Саске за ръката и го заведе до една стая на втория етаж.
 ¬Можеш да останеш тук. Аз ще влезна да се изкъпя.-обясни момичето.
 Може ли и аз да се изкъпя?-попита чернкоското.
Leeteuk~
Leeteuk~
Admin~ Jungsuholic

Име : Сезен
Female Мнения : 540
Репутация : 5

Върнете се в началото Go down

Саске и Сакура-Love Story Empty Re: Саске и Сакура-Love Story

Писане  Leeteuk~ Пет 21 Яну 2011, 15:46

3 глава
 Разбира се. Хавлиите са в онзи гардероб.-Обясни Сакура посочваики гардероба в стаята.
Тя си взе една хавлия. После слезна по стълбите и отиде в стаята си. Съблече се и влезна в банята.
След пет минути Саске почука на вратата на банята:
 Сакура може ли да доида да се къпя с теб?
 КАКВО?!... Ъммм... Да...Ъъъ...Добре....-отвърна учудено момичето.
Саске отиде и извади една хавлия от шкафа. После се съблече и остави дрехите си на леглото в стаята,която Сакура му беше казала, че може да остане. Той се загърна с хавлията, слезна долу на първия етаж, отиде до банята и почука отново:
 Влизам да знаеш.
 Д-добре. Добре. –отвърна притесненото момиче.
Тои остави хавлията си пред вратата, влезна, отиде под душа при Сакура, огледа я и и каза:
 Станала си доста красива.
 Ти също. -отвърна Сакура като също го огледа.
Саске се доближи до Сакура и я целунна. Те започваха да се целуват се по бързо и по бързо. Накрая Сакура се отдръпна, осещаики, че оттук нататак става страшно.
Те се изкъпаха без никои да казва нещо, каквото и да е. След като се изкъпаха и двамата си отидоха по стаите. Саске се исуши, облече и слезна на първия етаж в кухнята. Там видя Сакура, която се беше исушила, облякла и приготвяше вечеря.
 Какво ще вечеряме?-попита чернокосия младеж, като се опитваше да измисли тема на разговор.
 Пържоли!
В стаята настъпи мъртвешка тишина. Саске отиде и седна на един стол до масата. След като се навечеряха и двамата си легнаха. Пет минути след това Саске отиде и отвори вратата на стаята на Сакура
Leeteuk~
Leeteuk~
Admin~ Jungsuholic

Име : Сезен
Female Мнения : 540
Репутация : 5

Върнете се в началото Go down

Саске и Сакура-Love Story Empty Re: Саске и Сакура-Love Story

Писане  Leeteuk~ Пет 21 Яну 2011, 15:47

4 глава
- Може ли да спя при теб?-попита Саске-Студено ми е!
- Нали имаш одяло?-отвърна учудена Сакура.
- Не ме ли изкаш при теб?-попита разочаровано чернокоското.-Не ти ли е приятно с мен?
- Не! Ъ... искам да кажа, че... нямам нищо против да останеш!- отвърна розовокоската видимо притеснена и шокирана.
Момчето влезна, отиде до леглото и се мушна под завивките. След като се намести, той прегърна момичето пред себе си, придърпвайки я по- близо до себе си. От своя страна тя си изчерви. “Добре, че е тъмно, така Саске няма да забележи, че съм се изчервила. ПО- ЗЛЕ СЪМ И ОТ ДОМАТ! “– помисли си 17 гдишното момиче. Не след дълго и двамата бяха заспали.
На сутринта Сакура се събуди първа, погледна Саске и видя че той все още спи. Тя го гледа известно време, а после нежно го побутна за да го събуди.
- Саске ставай, за да не закъснеем за срещата ни с Наруто, Сай и Какаши- сенсей!
- Ммммммпф... Добре ставам!- Отвърна чернокоското. Той се повдигна леко и залепи устните си за тези на Сакура. След това двамата станаха, преоблякоха се и отидаха в кухнята да закусят. Момичето приготви филийки с яйца и сирене. Те закусиха и отидаха пред портите на Коноха където ги чакаха Наруто и Сай.
- Къде е Какаши- сенсей?- попита розовокоската.
- Чакаме го! Оште не е дошъл.- отговори Сай.
- Вечно трябва да го чакаме! Неможе ли поне веднъж да дойде навреме? Докато дойде аз ще остарея, ще откача, ще трябва да ме праштате в лудницата!-започна да мрънка Наруто.
- Не че сега не трябва да те праштаме там, но както и да е.-каза Сай.
- Няма смисъл, той ще разруши зградата с виковете си!- отвърна отчаяно Саске.
Leeteuk~
Leeteuk~
Admin~ Jungsuholic

Име : Сезен
Female Мнения : 540
Репутация : 5

Върнете се в началото Go down

Саске и Сакура-Love Story Empty Re: Саске и Сакура-Love Story

Писане  Leeteuk~ Пет 21 Яну 2011, 15:48

5 глава
Както си говориха четирите шинобита дори не усетиха кога мина времето и Какаши-сенсей се появи.
- Здравейте отбор!
- Как можахте да закъснеете толкова много?! Едва не умрях от чакане!-размрънка се отново Наруто.
- Така като гледам още си жив- отгорори мързеливо Какаши.- E хаиде да тръгваме!
Петтимата шиноби тръгнаха.След като излезнаха от селото започнаха да отскачат от дърво на дърво и така цял ден без никои от тях да проговори. Какаши вървеше наи-отпред, зад него беше Саске. От лявата страна на Саске беше Наруто, а то дясната- Саи. Между Наруто и Саи беше Сакура. По едно време Какаши спря рязко, Саске спря зад него. Наруто и Саи спряха малко по- късно и се обърнаха да видят какво става, а Сакура се блъсна в гърба на Саске.
 Съжалявам Саске-кън – извини се момичето.
В отговор получи само – Хм.
 За какво подяволите спряхме? – изнервено изкрещя Наруто.
 Тази вечер ще пренощуваме тук!- обясни Учителя ( Какаши ).
Всички скочиха на земята.
 Наруто отиди да намериш храна, Саи отиди да намериш дърва, Саске и Сакура да разпънат палатките, а аз ще огледам наоколо – обясни сенсея.
Всичи започнаха да правят това което им беше наредено.След няколко секунди Саске и Сакура останъха сами. Сакура започна да разпъва палатката си, а Саске последва примера и.
 Утре ще тръгнем към онази построика. – Каза чернокоското, като посочи една ужасно изглеждаща зграда – Усещам чакрата на Кариин вътре. Сигурно Суигетсу и Джуго също ще са там.
 Добре! – отвърна черешовото цветче.
Leeteuk~
Leeteuk~
Admin~ Jungsuholic

Име : Сезен
Female Мнения : 540
Репутация : 5

Върнете се в началото Go down

Саске и Сакура-Love Story Empty Re: Саске и Сакура-Love Story

Писане  Leeteuk~ Пет 21 Яну 2011, 15:48

6 глава
Саске и Сакура распънаха палатките и не след дълго Наруто, Саи и Какаши се бяха върнали. Саи остави дървата на земята. Саске се изправи, направи няколко знака с ръце и от устата му излезна едно огнено кълбо. След като дървата бяха запалени Наруто остави рибата да се пече. Всички мълчаха докато гледаха как рибата се пече. Накрая Наруто наруши мълчанието като зададе поредния глупав въпрос – Кога ще е готова рибата? Умирам от глад!
Съмнявам се че умираш, би било прекалено хубаво за да е истина! – Заяде се Саи с него. Наруто се направи че не го е чул и получи отговор на въпроса си от Сакура – Наруто рибата неможе да се приготви за секунди!
Кпгато рибата стана готова всички взеха по една риба и започнаха да ядът. След като се наядаха Какаши отбеляза, че трябва да си лягат. Но тогава се появи една нинджа от Коноха с писмо за Какаши. В писмото пишеше:
„ Какаши трябва да се върнеш в селото, защото ни трябваш тук. Шинобитата ще се справят и без теб.”
Добре аз трябва да се върна в селото, а вие ще продалжите мисията без мен. Саске ще раководи отбора.
И Какаши тръгна на обратно. Наруто и Саи си легнаха. Саске също тръгна към палатката си но забеляза, че Сакура остана да гледа догарящия огън.
Сакура какво има? – попита Саске.
Нищо Саске- кън! – излъга тя.
Тои я погледна, като физиономията му казваше- не ме лъжи.
Просто мислех за нещо. Е стана късно за това лека нощ!- каза Сакура, тръгваики към палатката си. Саске я хвана леко за талията спираики я :
Не е просто нещо?!
Не неистина Саске-кън, стана късно и трябва да си лягаме.
Тои я пусна и те се прибраха в палатките си. Наруто и Саи отдавна бяха заспали, а Саске и Сакура последваха примера им и също заспаха.
--------------------------------------( на другата сутрин )----------------------------
Саске се сабуди първи и следователно излезна от палатката си. След това се сабуди Саи, а накрая и Сакура. Те събраха палатките си и изчакаха извесно време Наруто да се сабуди. Накрая Сакура се изнерви и отиде да го сабуди. Тя разкопча ципа на палатката и кресна:
СТАВАИ! ОБЯД Е! ТРЯБВА ДА ТРЪГВАМЕ!
Наруто се стресна и подскочи, избутваики завивките от себе си. Изведнъж Сакура се отдръпна от палатката и застана с гръб към нея.
Leeteuk~
Leeteuk~
Admin~ Jungsuholic

Име : Сезен
Female Мнения : 540
Репутация : 5

Върнете се в началото Go down

Саске и Сакура-Love Story Empty Re: Саске и Сакура-Love Story

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите